Portfel inwestycyjny

Z przyjemnością informujemy, że od września 2013 zdecydowaliśmy się zainwestować w serwis lubieradio.pl, który jest pierwszym portalem informacyjnym dla wszelkich osób związanych z radiem. Wypełni on istotną niszę i zintegruje środowisko radiowców. Wierząc w jego w szybki rozwój wspieramy portal przy organizacji Pierwszego Balu Radiowca, podczas którego odbędzie się uroczysta gala wręczenia Radiofonów 2013 – nagród dla dziennikarzy radiowych. Gospdoarzem Balu będzie Jacek Kret. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na podopiecznych fundacji Mam Marzenie.

W styczniu 2012 podjęliśmy ogólnokrajowe przedsięwzięcie medialne. WWW.PIOSENKANAEURO.PL to marka wspierana między innymi przez Elżbietę Zapendowską, Radosława Majdana, TVP2, onet.pl, wprost.pl, Radio Kampus i wiele innych mediów.

W portfelu inwestycyjnym V-Systems znajduje się także m.in. portal Castingi.tv, obecnie dopracowywany przy współudziale przedstawicieli branży mediów, filmu i rozrywki.
.
Realizujemy inwestycyjne projekty własne a także poszukujemy ciekawych i atrakcyjnych projektów pod kątem zainwestowania wiedzy, doświadczenia i kapitału. Oferujemy możliwość pozyskania kapitału z bezzwrotnych źródeł w postaci funduszy UE i zwrotnych – np. kredytów bankowych.